Oniks-Turkuaz Taşlı Altın Kaplama İkili Sıvama KüpeOniks-Turkuaz Taşlı Altın Kaplama İkili Sıvama Küpe

Oniks-Turkuaz Taşlı Altın Kaplama İkili Sıvama Küpe

%21 İndirim
₺ 134.90₺ 169.90
SKU 40EAR3333270GOLD

Kusursuz el işçiliğinin zarafetini doğal taşlarla buluşturduğumuz altın kaplama oniks-turkuaz ikili doğal taş sıvama küpe serimiz.; Otantik dokusunu çağdaş tasarımıyla tamamlayan minimal sıvama küpelerimiz günlük ve klasik kombinlerinize ışıltı katacak.; Taş Türü: Oniks-Turkuaz.; Materyal: Bakır.; Kaplama: Bakır üzerine altın kaplama.; Oniks: Kendine güven taşı olarak da bilinen Oniks, odaklanma sorunu yaşayan kişilerde dengeleyici taştır, kadın erkek ilişkilerinde de dengeyi sağlar. Pozitif düşünceyi güçlendiren Oniks taşı, endişe bozukluğunu azaltır, gelecek ile ilgili kaygılarımızın azalmasına yardımcı olur.; Turkuaz: Antik Mısır’dan beri aksesuar olarak da kullanılan Turkuaz taşı, iletişim, sadakat ve dostluk taşıdır. Akıl ve mantık gücünü arttırırken kaygılarımızın azalmasına yardımcı olur. Kişiye dinginlik ve huzur verir.; Ürünlerimiz doğal taşlar kullanılarak el işçiliği ile hazırlanmaktadır resimlerden küçük farklılıklar gösterebilir.; Kaplama ürünlerin kullanımında krem, parfüm, su ve kimyasal içerikli maddelerle temasından kaçınılmalıdır.; Hassas kullanımla uzun yıllar kalitenin konforunu hissedeceksiniz.


Kusursuz el işçiliğinin zarafetini doğal taşlarla buluşturduğumuz altın kaplama ikili doğal taş sıvama küpe serimiz. Otantik dokusunu çağdaş tasarımıyla tamamlayan minimal sıvama küpelerimiz günlük ve klasik kombinlerinize ışıltı katacak.


Kaplama: Bakır üzerine altın kaplama.

Taş Türü: Oniks-Turkuaz..

Oniks: Kendine güven taşı olarak da bilinen oniks, odaklanma sorunu yaşayan kişilerde dengeleyici taştır, kadın erkek ilişkilerinde de dengeyi sağlar. Pozitif düşünceyi güçlendiren oniks taşı, endişe bozukluğunu azaltır, gelecek ile ilgili kaygılarımızın azalmasına yardımcı olur.

Turkuaz: Antik Mısır’dan beri aksesuar olarak da kullanılan Turkuaz taşı, iletişim, sadakat ve dostluk taşıdır. Akıl ve mantık gücünü arttırırken kaygılarımızın azalmasına yardımcı olur. Kişiye dinginlik ve huzur verir.


Kaplama ürünlerin kullanımında krem, parfüm, su ve kimyasal içerikli maddelerle temasından kaçınılmalıdır.

Hassas kullanımla uzun yıllar kalitenin konforunu hissedeceksiniz.

Ürünlerimizin yapımında doğal taşlar kullanıldığı için görsellerle küçük farklılıklar gösterebilir.

Benzer Ürünler

  • Image
    Soul of AnatoliaYeni Ürünler